| MeridaOcean a întrebat:

Pentru cine a folosit benzile acelea pentru punctele negre de pe fata:chiar a functionat, s-au dus punctele? Am incercat de pe net o chestie cu lapte si gelatina fara aroma dar n-a mers deloc.multumesc.funda.

3 răspunsuri:
| MeConstantine a răspuns:

Buna,
Era la un moment dat o chestie cu Garnier daca nu ma insel si punctele negre, un tratament in trei pasi si cine l-a folosit, din prietenii mei a zis ca da rezultate. Acuma depinde si de tenul tau.

| BeautifulAngelOana a răspuns:

Benzile,sunt extraordinare! Le-am folosit si eu si scapi de punctele negre foarte repede si nu te iriti sau te inrostesti! Iti recomand sa le folosesti pentru ca sunt eficiente!

| clau17dia a răspuns:

Buna,si eu am incercat ceea ce spui tu cu gelatina si lapte.e o minciuna, nu e buna deloc.si eu am avut foarte multe, dar de cateva zile folosesc un amestec de lamaie, cu otet de mere sh diluat cu apa.le amesteci toate 3 ingredientele intr-un flaconas de lotiune tonica sau de demachiant,sh dupa ce te demachiezi si iti dai cu lotiune tonica,sa fie curat tenul,te dai si cu acest amestec, dar numai in zonele unde ai puncte negre, gen:nas, barbie, etc.la mine functioneaza.am observat k usuca acele punctulete. sper sa iti fiu de ajutor.winking:*