| dmm a întrebat:

Pentru fete : Cum vi se pare parfumul Nina Ricci? Si cat costa?

Răspuns Câştigător
| Geea3231 a răspuns:

Sunt multe parfumuri de la Nina Ricci ...eu le-am avut mai pe toate si mi-au placut foarte mult.Pretul lor dateaza intre 89 lei si 179 lei. Eu personal am fost uimita de :Nina Ricci Premier Jour Eau De (112 lei)...Ti le recomand pup! :*

3 răspunsuri:
| DeDoiBani a răspuns:

Pretul lor dateaza intre 89 lei si 179 lei.Nina Ricci Premier Jour Eau De.

| emiliaa07 a răspuns:

Salut,
eu inca mai am putin din Nina Ricci Nina, e superb nu ma pot satura de el! Ti-l recomand cu drag.
Despre asta zic eu: http://www.onlineparfum.ro/......-2307.html

| Melisuca22 a răspuns:

Costa 119 lei si este destul de ok