| anonim_4396 a întrebat:

Stiti cam la ce pret este parfumul Nina Ricci L'elixir in magazinele Sephora?
Multumesc happy

Răspuns Câştigător
| Konata a răspuns:

Buna, este in jur de 60 de lei. Uite aici un site: http://www.sephora.fr/......um/P113215 sau http://www.sephora.com.br/site/produto.asp?id=10540.

| michelia a răspuns (pentru Konata):

Ala este pretul in euro! Oricum in magazinele noastre nu e exact ca in Sephora France.

| anonim_4396 explică (pentru Konata):

Multumesc pentru linkuri.:* Nu stiu de ce, dar eu nu le gaseam. laughing

| Konata a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu- nimic, bine ca ai aflat laughing.

16 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Nu stiu exact cat este in Sephora dar pe net am gasit sticluta de 80 de ml la 200 lei.

| Konata a răspuns:

Michelia eu am transformat pretul din euro in lei happy

| michelia a răspuns (pentru Konata):

Nu credhappy. Cursul este de 4, 5 lei/euro deci pretul ar fi de 180 lei pentru sticla de 30 ml, asa cum apare pretul pe site-ul tau ( 40 euro).
Oricum o sa afle ea din magazin pina la urmahappy

| Konata a răspuns:

Insemna ca am calculat eu gresit. big grin

| marialarysa a răspuns:

190-200 lei

| michelia a răspuns:

Cam 200 lei sticla de 30 ml, pina la 350 cea de 80 ml.

| cristiiiiiii a răspuns:

In jur de 150-200 de lei. bafta

| Gamerita a răspuns:

Intre 60-200 lei

| danyshatAT a răspuns:

Pai intra pe site-ul lor sau uite aici un link poate te ajuta http://ro.strawberrynet.com/......ina-ricci/

| zoeZoe a răspuns:

Vreo 180- 200 sticla mica

| zoeZoe a răspuns:

De ce n-ai zis ca vrei un raspuns aiurea? sau ca e cu dedicatie funda pentru Giulika? Macar sa nu mai raspundem de prosti. E singura care ti-a dat un raspuns gresit. Ala e pret de fakeuri nu de Sephora.

| aliiina16 a răspuns:

Un parfum ORIGINAL, Nina Ricci la 80 ml are preturi pornind de la 300 lei. 50 ml = 250 lei. 30 ml= 180-200lei

| cretoimariaelena a răspuns:

In jur de 166 de lei ca si eu mi-am luat kiss