| Spintecatorul a întrebat:

Pentru fete: Preferati baietii cu sau fara par pe piept?

55 răspunsuri:
| alexutzu00791 a răspuns:

Pot sa ma uit si eu la raspunsuri :-s

| I.Love.Football a răspuns:

Atat timp cat nu am eu contact cu parul baiatului respectiv, poate sa il aiba oriunde.laughing

| Dyingfetus a răspuns:

Farabig grin

| aisha01eu a răspuns:

Fara.

| J0hn a răspuns:

Vai. =)))) cand va aud :)) lesin mai uitati-va si voi la baietasii din alte tari daca aici nu vedeti ce se poarta :);) http://www.facebook.com/? ref=logo#!/photo.php?fbid=466758425906&set=a.466758335906.269783.33331950906&theater uitati-va la asta si dupa trimiteti-mi mesaj si spuneti-mi parerea... aa si da domnu are par;)

| fsdfdsfdsf a răspuns:

Fara!

| knnight a răspuns:

Eu prefer ftele cu par pe piept:X rolling on the floor)

| emasweetgirl a răspuns:

Farawinkingj sa aiba si patratele:X:X:Xvisul oricarei femeihee hee

| Psycho a răspuns:

Ce sec. laughing fara. logic.

| mika a răspuns:

Fara

| carollina a răspuns:

Fara :X

| asdgfhresry a răspuns:

Ete. ce conteaza? pentru mine important e sa aiba ceva in capul ala, sa fie cinstit, sa nu fie cocalar. Si in plus chiar nu ma intereseaza big grin whistling

| andreutza94 a răspuns:

Fara.

| viotm a răspuns:

Fara :d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi plac baietii cu abdomenul lucrat si fara par ca ex ube smug.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu, fără...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fara happy

| Nimeni_7600 a răspuns:

Faralove struck

| moesia a răspuns:

Fara par pe piept.ca doar nu e maimuta... lol

| tupac19 a răspuns:

Eu sunt baiat.si urasc parul pe piept.laughing adica sa ai un abdomen lucrat.niste pectorali frum si sa ai par... yaac laughing

| shiningstar a răspuns:

Fara... mi se pare inestetic, poate unora nu, dar eu am vazut la plaja(sunt din constantabig grin)un om care arata ca un urs de paros, de-atunci mi-e scarba de parul de pe pieptphbbbbt

| monikutza a răspuns:

Fara parlaughing

| alex_8244 a răspuns:

Cand esti copil zici fara pat, cu timpul iti schimbi aceasta parere.happy un barbat daca nu are par pe piept nu e barbat
laughing

| iulia_5013 a răspuns:

Cred ca oricine prefera faralaughing
cum ar fi sa mergi cu el la mare.de exemplu si cand se dezbraca sa aiba so tufaalaughing))
te simti tu aiurea.deci farabatting eyelashes