| anonim_4396 a întrebat:

Pentru fete: preferati baietii cu barba? Daca da, cum sa fie?

Răspuns Câştigător
| Hitback a răspuns:

Ray da niste raspunsuri care nu sunt chiar adevarate. Sunt n fete. Nu toate sunt materialiste. Daca ai bani ce? Poti avea buzunarele pline daca arati ca o bordură.
Unora le sta bine cu barbã altora mai putin. Acum depinde. Intreaba o prietena apropiata si ea iti va spune cum arati mai bine.

| anonim_4396 explică (pentru Hitback):

"Daca ai bani ce? Poti avea buzunarele pline daca arati ca o bordură. " si daca arata ca o "bordura " ce? de aia nu vezi toti hipopotami cu modele pe langa ei

6 răspunsuri:
| KamaSutra a răspuns:

Da,ca a lui Trandahappy

| RAY a răspuns:

Fetele prefera banii, atatea intrebari inutile

| ridhimagupta a răspuns:

Fara barba

| SuntFataa a răspuns:

Cu barba dar nu foarte mare, maxim 1 cm si sa fie ingrijita. PS: barba pe toata fata NU mustata, cioc etc.

| domino123 a răspuns:

Nooo...fara barba