| Pufuliky a întrebat:

Ce gen de fete prefera baietii? Voi ce gen preferati?

8 răspunsuri:
cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Feminine, prietenoase si cu simtul umoruluihappy

| andrei a răspuns:

Nu conteaza
sa fie pe placul baitului respectiv nu neaparat sa fie blonda sau creata:p

| bOse a răspuns:

Sa fie cat mai jucausa ( chiar daca suna pervers )

Sa stie sa se comporte ca o fata ideala.

| pedaladeacceleratie a răspuns:

Mie imi plac fetele cu tupeu (in sens bun, nu nesimtire) sau mai bine zis curaj, sa poata sa fie sincera, sa nu fie feminina gen sa nu poata sa iasa din casa daca si-a rupt o unghie sau daca nu s-a machiat, mai bine mai baietoasa. Ca aspect fizic... sa nu fie scandura!

| koby a răspuns:

Poi asta depinde de de personalitatea fiecarui baiat si de gusturile lui.Eu prefer asa:daca este bruneta sa aiba parul drept
daca este blonda sa aiba bucle(nu creata)
Sa fie intelegatoare, sentimentala, iubitoare, inteligenta, sa faca cea ce simte sa nu se ia dupa prietenele ei.
Sa fie supla, inalta(peste 1. 70), sa nu fie mancatoare de saorma cu de toate. Si km atathappy

| DarkBlood32 a răspuns:

Feminina. Asa prefera toti baietii, majoritatea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

o fata care sa ma sprijine, sa ma sustina, sa ma incurajeze, sa am incredere in ea, sa fie desteapta, sa se multumeasca ca eu o plac pentru ceea ce e, sa nu aibe nevoie de admiratie altora, sa fie frumusica
cand gresesc sa nu ma critice, sa-mi spuna ca am gresit si cum facem
cam multe preferinte nu/?

| Pufuliky explică:

Ma refeream cum ati vrea sa fie mai timida sau mai cu tupeu...mai feminina sau mai baietoasa...tongue