Întrebare recomandată | Diiiidi a întrebat:

Pentru fete:vreau sa imi cumpar o placa de par.Care sunt mai bune, Remington sau Rowenta? Mersi

9 răspunsuri:
| mona a răspuns:

As opta pentru Remington

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Remington ar fi cea mai renumită.
Însă toate nu fac decât să distrugă firul de păr, aşa că renunţă la plăci.
Te pup!

Răspuns utilizator avertizat
| ellaells a răspuns:

Remington.

| InTell a răspuns:

Eu imi intind parul cu Rowenta.

| AlexaLovesSkillet a răspuns:

Eu mi-am luat recent un Remington. Este FOARTE buna, se incalzeste repede, usor de manevrat, toate bune. Iti recomand cu mare incredere Remington. happy

| nutzic a răspuns:

Eu am Remington. e foarte-foarte buna! pe linga aia ca indreapta bine, nu electrizeaza atit de mult parul! deci te sfatui sa-ti iai una scumpa dar buna, anume Remingtonwinking

| ᶠᶸᶜᵏᵧₒᵤ a răspuns:

Eu folosesc Remington. Am avut și Rowenta, dar făcând o comparație între cele două, e mai bună Remington.

| Elly1991 a răspuns:

Remington