| edda a întrebat:

Pentru fetele ce au extensii clip on naturale..de unde le-ai cumparat? Vreau si eu cateva site-uri de unde am siguranta ca sunt 100% naturale. si vreau sa imi spuneti mai multe despre intretinere etc..multumesc mult! pupici

1 răspuns:
| lumy4u a răspuns:

Poti comanda pe site-ul lui bianca dragusanu, gauta pe google extensii bianca dragusanu, nu sunt 100% naturale dar sunt foarte bune, eu am si le poti ondula sau indrepta cu placa, spala, cu sampon si balsam la fel cum iti speli parul, si nu se deterioreaza, 100% naturale nu exista, chiar daca toti producatorii sustin asta.alea se vand la suta de grame si sunt foarte scumpe dar nu cred ca se gasesc la noi