| coridrag a întrebat:

Pentru o femeie de 50 de ani, care credeti ca este cea mai buna crema de ingrijire pentru ten, dar sa nu fie nici foarte scumpa? Sau ce folosesc mamele voastre? Mama are tenul normal si arata foarte bine la varsta ei, dar a venit timpul sa inceapa sa foloseasca creme de ingrijire; ea este genul care nu se fardeaza, doar se da cu ruj, dar a devenit constienta ca trebuie sa se ingrijeasca ceva mai mult la varsta ei. Astept raspunsurile voastre!

Răspuns Câştigător
| lost.in.rain a răspuns:

Cele mai bune creme sunt cele de la Vichy, dar au un pret destul de mare. Poate incerca Nivea Q10 sau L'Oreal.

3 răspunsuri:
| Bishop a răspuns:

Cele de la Anew

| 16.laura.16 a răspuns:

Http://www.farmec.ro/
Gerovital!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am folosit L'oreal alternand cu Vichy. Acum, de 2 luni folosesc o crema profesionala Phyris, si tenul mi-a intinerit, imi face bine! Ca pret este peste dublu fata de Vichy, dar o cutie imi ajunge 10 luni luni, chiar un an.