| oanaporumb a întrebat:

Peste circa o luna voi merge la o nunta si nu stiu cu ce sa ma imbrac. Va rog, dati-mi niste idei, avand in vedere ca sunt cam plinuta (am 1.66 si 61 kg ).

Răspuns Câştigător
| mamilui a răspuns:

Incearca sa porti o rochie care sa nu iti scoata umerii in evidenta, astfel vei parea foarte spatoasa si asta este inestetic. Poate o rochie de culoare asortata cu machiajul sau cu accesoriile. SUCCES!

1 răspuns:
| Katoky a răspuns:

Poarta o rochie care crezi ca te face speciala si in care crezi ca te simti tu insunti ia o rochie preferata uneori rochile scumpe arata bine dar nute pun in avantaj! succes!