| alynushhhh a întrebat:

Buna TPU..am un majorat luna asta,si nu stiu cu ce sa ma imbrac. avand in vedere ca e cam dificil din punct de vedere al vremii,va rog sa imi dati niste idei, multumesc

Răspuns Câştigător
| AlexandraPink a răspuns:

E foarte bine si asa, dar camasa sau bluza sa fie putin mai lungi, adica sa acopere cat de cat fundul, altfel colantii arata inestetic si ieftin. happy

16 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Nu conteaza ca e frig. poti sa-ti iei rochie si deasupra trenci.

| OnuOnulică a răspuns:

O rochie elegantă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca e o problema vremea, doar nu iti faci ziua in aer liber.

Incearca o rochita, ceva feminin, sexy si elegant in acelasi timp big grin Sau ceva, o camasuta mai pe corp cu niste dresuri pe dedesubt si camasa sa-ti vina pana peste fund. Va fi in locul rochitei si cred ca ti-ar sta super bine.

O zi placuta!

| alynushhhh explică (pentru anonim_4396):

Da,cam asa m-am gandit m-am gandit si eu, la o camasa ceva..multumesc frumos de parere, o zi frumoasa sa ai si tu!

| anonim_4396 a răspuns (pentru alynushhhh):

Sau. Ai putea purta o rochita, ceva mai elegant si dragut. Una care sa vina normal in fata, dar de la umeri sa iti dezveleasca spatele, pana jos, langa baza lui.

Pana la urma este ziua ta, si mereu te vei uita si-ti vei aminti de ziua aceasta! big grin Trebuie tu sa te simti bine in orice ar fi cu care vei alege sa te imbraci. Lasa camasuta pentru alte evenimente din viata ta, si poarta ceva mai elegant si feminin big grin

Ohh, si La Multi Ani! Sa ti se implineasca dorintele si sa fii fericita si iubita! :*

| alynushhhh explică (pentru anonim_4396):

Dar nu e ziua mea..merg la un majorat, cu iubitul la o vecina de a lui..si aveam nelamuriri cu ce sa ma imbrac..as fi optat cu placere pentru o rochita.dar... unele "evenimente"nu imi vor permite sa port rochita..si ma voi simti foarte incomod..si multumesc frumos pentru urare, ar fi fost frumos sa mai fac 18 anihappy

| anonim_4396 a răspuns (pentru alynushhhh):

Da, asa e big grin Scuze atunci big grin dar nu-i nimic, la multi ani si tie! Cine nu si-ar dori sa faca 18 ani din nou si din nou? Atunci merge ceva mai sexy si casual in acelasi timp big grin

| alynushhhh explică (pentru anonim_4396):

Nu ii nici o problema..asa e..ar fi foarte frumos, am discutat si cu el, si mi-a spus ca i-ar place sa ma vada frumoasa si eleganta intr-o camasahappydraguta..acum sa vedem..multumesc frumos pentru sfaturi, sii..La multi ani si tie:*de asemenea

| NYK4u a răspuns:

Incearca sa fi cat mai unicat prin hainele tale, gen tricouri personalizate etc. Majoratul trebuie sa il tina minte mereu. Poti sa faci multe chesti ca sa te tina minte... asta nu include sa-i dai foc la casa de ziua lui laughing)))

| AlexandraPink a răspuns:

Depinde de locatie, dar cel mai potrivit outfit ar fi o rochie, cu ciorapi lungi si cizme cu toc (din moment ce e frig afara) happy

| alynushhhh explică (pentru AlexandraPink):

Si daca optez pentru niste colanti cu cizme elegante o camasa sau o bluza eleganta, ce spui?

| alynushhhh explică (pentru AlexandraPink):

Pai da, oricum ceva peste fund putinhappymultumesc frumos de parere

| AlexandraPink a răspuns (pentru alynushhhh):

E foarte bine si asa, dar camasa sau bluza sa fie putin mai lungi, adica sa acopere cat de cat fundul, altfel colantii arata inestetic si ieftin. happy

| trista12 a răspuns:

Sa tii cont de locatia unde se tine petrecerea. Daca e un loc mai select iti trebuie ceva elegant, daca e un loc simplu iti trebuie ceva casual.Eu as opta pentru ceva simplu.

| alynushhhh explică:

Trista 12 majoratul se va tine la un restaurant..insa nu stiu pentru ce sa optez o rochita eleganta si cizmulite elegante sau colanti si o camasa eleganta sau o bluza eleganta

| StefaniaMaria2000 a răspuns:

Ai putea sa iti iei niste colanti negri/pantaloni mulati din piele (preferabil) si o bluza cu paiete(bluza sa fie stralucitoare) si sa iti iei niste cizme sau niste pantofi cu toc si o geaca din piele!
sper ca ti-am fost de folos!:-)

| alynushhhh explică (pentru StefaniaMaria2000):

Si daca inlocuiesc geaca din piele cu un palton?