| Crs a întrebat:

Peste putin timp trebuie sa plec prin oras; m-am imbracat intr-o pereche de colanti negri, o bluza grosuta si pana la fund de culoare mov inchis si cu guler mai larg, o sa am si o pereche de cizme inalte peste genunchi de culoare bleomarin inchis si un palton negru. Nu sunt decisa ce culoare sa aleg pentru esarfa : albastra sau mov? Pls dati-mi un sfat repede! big grin

Răspuns Câştigător
| pwp a răspuns:

Mov merge mai bine cu cotumatia ta love struck

4 răspunsuri:
| Crs explică:

@ pup. daaa Ian este cel mai dragut :X:X laughingblushing mersi la fel :*:*

| Nicoleta a răspuns:

Ia-ti esarfa care se aseamana cu culoarea cizmelor. Daca nu se aseamana, atunci ia-o pe cea mov.

| pwp a răspuns:

Ms pentru funda love struck
este la fel de draguta ca baiatul de la avatar love struck (ian love struck)

| Static a răspuns:

Pai mov merge destul de bine, dar si albastru s-ar potrivi, dar de preferinta movwinking.