| Bellinda a întrebat:

Plec intr-o excursie la un castel.love struck
Si...nu prea stiu cum sa ma imbrac... excursia e prin sfarsitul lui mai inceputul lui iunie. Mi-ati putea da ceva idei(sfaturi)?

Răspuns Câştigător
| unknown a răspuns:

Incearca sa iti iei haine cat mai comode.Nu trebuie neaparat sa te imbraci in trening poti lua o pereche de blugi si tricouri largi sau in care te simti tu bine, sa nu uiti de tenesi si daca vrei iti poti lua si o pereche de balerini. Daca va fi mai frig ia un cardigan sau o bluza de trening si have fun!

5 răspunsuri:
| Oxanna a răspuns:

Pai pe drum ia`ti un tricou sau un maieu niste pantaloni trei sferturi de blug si tenesi.

Daca stai cateva zilei, in bagaj pune`ti blugi de schimb, un tricou cu maneca lunga in caz ca e frig, un hanorac, balerini, tenesi, platforme, maieuri, pantaloni scurti, cosmetice etchappy HAVE FUN!

| diana_3432 a răspuns:

Pai pe drum poti sa te imbraci sport si acolo(da ai unde te schimba) intr.o rochita draguta

| Georgianaax a răspuns:

Pai, drum bun
CAstelul pe unde e? Daca e la munte, ia'ti haine potrivite ( adica si o geaca si panaloni lungi ); Daca e campie sa ceva : imbraca'te subtire

| ღஐNicoleღஐ a răspuns:

Pai ai putea sa te imbraci cum te simti tu mai bine si mai lejer in haine cat mai comode (in care sa nu transpiri ma refer) Dar, in acelasi timp sa fie si elegante de exemplu o bluza de trening cu paiete si o esarfa legata intr-o parte si niste blugi stramti cu paiete si in picoare tenisi sau bascheti. Sper ca te-am ajutat. funda?

| cristinika_3348 a răspuns:

O pereche de blugi si o bluzita mai draguta si iti poti lua o pereche de sandale sau balerini