| BoboKitty a întrebat:

Plec la tara si acolo cu ce m-as putea imbraca? Si sa ma machie miai uratel pentru ca m-am obisnuti cu luciu mult rimel si albastrupe sub ochi maro deschis pe ploape si contur negru si vreau ceva mai putin acumhappy

8 răspunsuri:
| RoXxy a răspuns:

Foloseste doar rimel si luciu.La haine in schimb nu pot sa iti dau un sfat caci nu stiu cum te imbarci u.Imbraca ceva lejer si nu extravagantwinking

| MasterOfDisaster a răspuns:

Fata,lasa „machieju" si pune mana pe carte!

| CiocolatăCuCăpșuni a răspuns:

Pai` la tara nu trebuie sa te inbrcaci extravagant` sau sa folosesti machiaj exagerat` oh go on fii cat mai naturala`!happy

| Dιєиυтzα a răspuns:

Sinceră, dacă te duci la țară nu trebuie să fii o "divă ". Nu trebuie să te machezi sau să te îmbraci cumva anume. Fii originală, și.nu ești la oraș, nu trebuie să te machezii sau altceva. asta e părerea mea.

| Speedmafia a răspuns:

La tar nu iti trebuie macgiaj dar dac vr poti sa te faci cat mai simplu si natural si de imbracat pantaloni si tricou! fundita?

| mQriana a răspuns:

Cat mai natural cu atat mai binebig grin

| coryna_7140 a răspuns:

Daca e cald, cu un tricou si pantalon 3/4 sau scurt iar in ceea ce priveste machiajul o crema, rimel si luciu.

| Iriii a răspuns:

Poi poti incerca rimel, creion, si luciu d buze si putin fond d ten.`e suficient.si prea multe farduri si fonduri d ten nu face bine tenului...`si seara cand vi demacheazate`!