| xDeyaDeeAx a întrebat:

Hey TPU? Cine joaca Stardoll? Ma puteti ajuta si pe mine? As vrea sa imi fac pe Stardoll un nou look dar nu stiu cum sa imi machiez papusa. Am urmatoarele articole: gloss de buze, vopsea de par albastra deschis si portocalie, ruj roz si maro, creion de ochi negru. alb si roz, fard de pleoape negru si maro, contur de ochi lichid negru si rimel. Daca s-ar putea si niste tutoriale video? Si doar cu articolele astea ca nu imi mai permit altceva?

5 răspunsuri:
| Mindrila_Luiza-Marta_1980 a răspuns:

Ce multe vr tu, scuze dar nu pot sa te ajut mai mult decat sa iti spun ca stardoll e un joc de **** scuze de expresie dar asa e.

| xDeyaDeeAx explică (pentru Mindrila_Luiza-Marta_1980):

Daca tu nu stii sau din astea de ce iti bagi nasu unde nu-ti fierbe oala? Ce n-ai de lucru? Hai marsi de aici!

| Oprea_Monica_Alexandra_1994 a răspuns:

Este foarte usor. Trebuie sa dai click sus unde scrie ''Salon de cosmetica'' si dai la o varianta unde crezi tu ca se macheaza si dai acolo daca zici ca ai cumparat atatea. Dar poat enu am inteles bine si vrei sa stii cum, un sfat: Gloss de buze, vopsea albastra, creion de ochi negru si rimel. Noroc!

| BeaAnny a răspuns:

Stardoll-ul meu e dinamikusdalma, am peste 4000 starpoints, trimite-mi cerere de prietenie si te ajut, FUNDA?

| SufletRanithPunk a răspuns:

Buna si eu joc sd (stardoll) ma numesc Beea2001 :*