| TheoP a întrebat:

Poate sa-mi spuna cineva daca samponul colorant afecteaza parul si cam cat tine?

Răspuns Câştigător
| andreyutzha a răspuns:

Cel de la Londa sau Loreal, se duce dupa 6-8 spalari.Te-as sfatui sa cauti la Garnier (parca Movida ii zice)tine cam 7-8 spalari si nu are amoniac.
acum na vezi tu care vrei, dar sa nu aibe amoniac.cand mergi sa-ti cumperi uitate pe cutie trebuie sa scrie cat timp tine.

1 răspuns:
| alessandră19 a răspuns:

Nu prea cred, mie una nu mi-a afectat parul deloc. acum depinde happy ..pai tine intre 10-12 spalari; o3