| Anka_6052 a întrebat:

Hei :*. As vrea sa devin roscata >:", cineva mi-a recomandat "Henna Sonya Colorant Pentru Par" :-d. Stiti cumva daca este bun sau daca imi afecteaza parulbatting eyelashes? [funditalove struck]

Răspuns Câştigător
| IngerashCuBombonele a răspuns:

Da este bun. eu asa am albastru in cap. este bun, j nu iti face nimic la par. dar ti se va duke in 2 luni!

fundita?big grinbig grinbig grin

1 răspuns:
| Lery a răspuns:

Nu henna nu-ti afecteaza parul ci ti-l ingrijeste si ai grija sa te faci cu el la radacina dar nu iti recomnad pentru ca si eu m-am facut cu roscat acum cateva saptamani si mi-a iesit portocaliu (am parulsaten) iar la mama i-a iesit portocaliu turbat (avea parul aproape negru-saten inchis)deci rosu nu iti recomant.