| BlackNights a întrebat:

Poate suna ciudat, dar, exista vreo diferenta intre tunsoare in scari si cea in trepte? Vreau sa ma tund, dar nu stiu daca e vreao diferenta intre cele doua.

Răspuns Câştigător
| NikoIsDirectioner a răspuns:

Nu-i nici o diferenta! Tunde-te si sigur iti va sta minunat succeshappy

9 răspunsuri:
| Artemisia a răspuns:

Nu exista nici o diferenta, daca ne gandim logic, trepte si scari inseamna acelasi lucru.

| danielcretu1980 a răspuns:

Nu-i

| adutzz a răspuns:

Este exact acelasi lucru

| Liptonel a răspuns:

Parerea mea e sa lasi toate aceste tunsori de moda veche. iti zic eu una tare : 1 in parti si in spate.Iar sus mai mare, iar pana sus ii zici sa te faca PIERDUT, exact asa ii zici.Si fara breton. happy ( si cu borduri. =) )

| BlackNights explică (pentru Liptonel):

Tunde-te tu asa, eu nu vreau.M-am chinuit un an sa imi las parul luung si nu vreau decat sa ii iau putin din lungime, si sa ii mai dau o forma.

| NikoIsDirectioner a răspuns (pentru Liptonel):

Ce prostie! O fata din clasa a 8 a are asa si ii sa ca naiba!

| Liptonel a răspuns (pentru NikoIsDirectioner):

OMG! Eu vorbesc de tunsoarea unui baiat!

| NikoIsDirectioner a răspuns (pentru Liptonel):

De ex. nici la fata nici la baiat nu sta bine in cofura asta

| Liptonel a răspuns (pentru NikoIsDirectioner):

Bine ma. daca zici tu.