| IrinaAniri a întrebat:

Pot folosi fardul de sprancene (semipermanent cica.) pe pleoape?

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Categoric nu!
Pa, pa.

| kitishor a răspuns:

Nu, pentru ca in primul rand este fard de sprancene, iar in al II-lea rand NU, pentru ca este semipermanent.
Fardurile semipermanente sunt de obicei pentru sprancene, ca sa le dea o forma pentru o mai lunga durata. Insa daca vrei sa iti coloreze si pleoapa pentru. lunga durata, n-ai decat sa il aplici si pe pleoape. :*

| CatalinaaM a răspuns:

Da. Si invers. Poti sa folosesti fardul de pleoape, in culoarea potrivita, pe sprancene!

| OnuOnulică a răspuns:

Nu, logic.

| deniiiiii20 a răspuns:

Nu ti-as recomanda sincera sa fiu... in locul tau as alege clasicul fard de pleoape ♥