| Sρטηģєßטɞ a întrebat:

Pot sa cumpar haine de pe Polyvore?
Adica le livreaza si in Romania :3, cat costa transportul? :o

6 răspunsuri:
| georgiana967 a răspuns:

Polyvore nu vinde haine, toate articolele vestimentare sunt de pe alte site-uri, in dreptul fiecarui articol vestimentar apare si site-ul respectiv, unele site-uri livreaza in ro unele nu iar cele care livreaza au costuri diferite de transport sau e gratis.

| Sρטηģєßטɞ explică (pentru georgiana967):

Ba da vinde :3, Toate pozele facute cu diferite tinute sunt alcatuite din gama lor de produse.

| georgiana967 a răspuns (pentru Sρטηģєßטɞ):

Atunci cand o sa iti comanzi haine de pe polyvore sa imi spui si mie happy.

| Sρטηģєßטɞ explică (pentru georgiana967):

Da ai avut dreptate acuma m-am uitat big grin

| GameOverBitch a răspuns:

In dreapta sunt produsele cu site-urile firmelor unde sunt facute! Dai click acolo si le cauti, dupa care apesi "buy"

Transportul nu cred ca, costa nimic.

| Mayastoasa a răspuns:

Da, poti.