| anonim_4396 a întrebat:

Pot să-mi colorez părul cu cretă?

9 răspunsuri:
| Dismally a răspuns:

Nu, dar poti incerca cu acuarele happy

| ywar a răspuns:

Eu propun sa iti bagi capul in vopsea alchidica.

| Neo12 a răspuns:

Eu l-am colorat cu hârtie creponată şi a rezistat ceva timp, dar să ştii că au rămas urme mici şi vizibile pe păr. Având în vedere că mi-am făcut vârfurile.îţi dai seama că atunci când le-am tuns nu s-a mai văzut.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna
nu-ti recomand sa-ti vopsesti parul in nici un fel niciodata.
O zi buna.

| Innsbruck a răspuns:

Iti distrugi parul cu toate prostiile, creta, carioci, hartie creponata wtf. daca il vrei colorat foloseste vopsea

| Coloringthevoid a răspuns:

Din pacate nu sad

| DavidUnicorn a răspuns:

Nu se poate, dar îţi poţi vopsi părul cu vopsea!

| averagestudent a răspuns:

Nu,nu si nu. Gaseste-ti o culoare DE VOPSEA care sa iti placa si foloseste-o.Produsele gen creta, carioci, acuarele etc. iti distrug parul si nici nu ti-l coloreaza/vopseste cum trebuie.
NU TE APUCA SA FACI O ASA PROSTIE!
Mai bine vorbeste cu parintii tai despre ce produse sunt bune pentru par. Funda?

| teyateo a răspuns:

Nu cred ca vei reusii dar mereu exista o solutie. Poti sa iei o bucat de hartie creponata si sa o uzi, apoi sa o ti lipita de parul tau, iar culoarea se va imprima.
P.S:se ia la spalat.