| anonim_4396 a întrebat:

Poti face paduchi de la uleiul de ricin sau de maslinestraight face?

7 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Paduchi de corp sau de cap? Ce vrei sa faci cu uleiul de ricin? Se obicei se foloseste de catre femei pentru a le creste genele mai mari! Uleiul de masline se mananca.Sunt nedumerita unde sa faci paduchi?!

| anad a răspuns:

Paduchii se inmultesc prin oua, iar acestea sunt depuse in par de un paduche adult pe care l-ai luat de la o persoana sau loc unde sunt paduchi.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

In nici un caz, paduchii se inmultesc numai prin oua. Daca ai luat de la cineva un paduche si acesta isi depune ouale pe parul tau om te-ai facut.La farmacie se gasesc diverse solutii pentru a rezolva probleme de acest gen.

| FucktheSystem a răspuns:

Nici vorba!

| rebb a răspuns:

Um.nu prea cred. poti doar sa iti ingrasi parul excesiv.

| candy_6506 a răspuns:

Nu, doar se ingrasa si oricum citeam un articol zilele trecute despre paduchi si din cate am inteles prefera scalpurile curate si ingrijite.

| AlinaMaricescu a răspuns:

Nu