| Sisjjssjjsjs a întrebat:

Poți folosi vopsea acrilică pentru a picta pe haine?

8 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Nu, este vopsea speciala pentru textila. Vopseaua acrilica se va lua rapid la spalat.
Pictez pe tricouri de mai bine de 15 ani si stiu despre ce vorbesc.

| darrio2007 a răspuns:

Nu. Se va curăța la prima spalare. Foloseste vopsea pentru textile.

| Ilovedinero a răspuns:

Da, insa te chinuiesti putin sa nu gresesti.

| darrio2007 a răspuns (pentru Ilovedinero):

Te pricepi la de-astea, daca mi-ai dat nefolositor si eronat la raspunsul meu?
La mine este adevarat, lucrez cu asa ceva, la tine raspunsul suna a necunostinta de cauza sau plictiseala.

| Ilovedinero a răspuns (pentru darrio2007):

Eu te-am intrebat cum ti se pare raspunsul meu ca sa il votezi? Ti-am raspuns la intrebarea ta? NU.Nu te mai baga in seama cu diferite persoane daca pentru ele esti un nimeni

| intrebnupreamult44 a răspuns (pentru darrio2007):

Esti doar un amarat cu minim pe economie, pe asta ai lucrat toata viata, sa-l vad pe fi-tu in cosciug.

| darrio2007 a răspuns (pentru intrebnupreamult44):

Alo, gara, nu mă cunosti nu te cunosc. Nu ai de unde sti pe ce salariu lucrez. Probabil ca tu lucrezi pe alocatia de la stat.
Daca nu suntem față in față, nu ai dreptul sa ma jignesti. Mai usor cu blestemele astea, că mai devreme sau mai tarziu, ce doresti se poate intoarce.