| Diabl0 a întrebat:

Prin ce se deosebeste un frizer bun? Dupa ce criterii alegi un frizer? Ce conteaza cel mai mult cand mergeti la frizer? Funda; p

Răspuns Câştigător
| alina_8632 a răspuns:

Buna! sa stii ca nu tot timpu este adevarat atunci cand auzi de la majoritatea persoanelor ca "vai doamne acolo tuned de vis" nu in nici un caz un frizer bun se vede pe dinafara cum lucra :
1)daca lucreaza curat
2)daca are rabdare f multa
3)daca are mana usoara (adica daca iti creste repede parul dupa ce te-ai tuns la el)
4)daca comunica foarte mult cu tine in sensul ca te intreaba cum vrei sa fi tuns? te intreaba cat sa iti ia din lungimea parului asta in cauzul in care esti fata si nu iti vorbeste niciodata aiurea de ex zicand vai ai un par foarte spicuit deteriorate si nu pot sa iti iau doar cat zici u din el trebuie sa iti iau jumate aia deja nu mai e problema lui ce faci u cu parul u ai nevoie doar de o tunsoare anume care iti place restul nu mai e treaba lui mie asa imi place sa fiu tratata at cand merg la o frizerie :*Succes

3 răspunsuri:
| user5493 a răspuns:

Depinde si de locul in care tunde, si cu cat tunde, si cum tunde.

| artagonlord a răspuns:

1)De la prieteni care au mai fost
2)Dupa cum are el frezawinking
3)Dupa stilul cum tunde pe cei din fata mea.

| artagonlord a răspuns:

Si am uitat sa specific dupa cati clienti are acea firma