| kanajambe a întrebat:

Baiatule, dupa ce criterii o alegi pe EAbig grin?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pfuiii. grea intrebare. si sincer nu prea pot sa-ti raspund. evit sa ma implic pentru ca nu prea mai am incredere in nimeni si este o perioada zbuciumata a vietzii mele.in general nu sunt foarte pretentzios.nu imi plac fetele marerialiste, panaramele. chestii de genul asta. o fata care pana la proba contrarie este cuminte si stie sa ma respecte este ok.

3 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Dupa suflet in primul rand. Conteaza si fizicul, nu sunt ipocrit sa spun nu, dar mai putin. Atunci cand relatia imi ofera tot, nu are de ce sa fie asta un impediment. In primul rand fata trebuie sa fie naturala, sa ma faca sa ma simt in largul meu si sa fie sensibila. Trebuie sa fie si matura dar si copilaroasa.

| Vizitiul a răspuns:

Sa fie bruneta, sa aiba ochii caprui, sa aiba un corp cat de cat frumos, dar sa fie foarte darnica (in pat).

| valy a răspuns:

Poi sa vedem. dupa nici un criteriu tonguepe mine de exemplu ma intereseaza cum gandeste si cum arata pe dinauntru.pentru ca frumusetea exterioara mai devreme sau mai tarziu dispare.si daca nu este frumusete interioara si alte chestii de genu.
Acum depinde si ce caut in respectiva ea... un baiat poate cauta o aventura, o relatie de plictiseala, sau poate o relatie de durata.asa ca, criteriile diferentiaza de la caz la caztongue:*