| Sunshineeeeeeee a întrebat:

Pro sau contra solar? Daca PRO de ce si daca, CONTRA de ce?
Si va rog frumos sa imi dati cateva detalii despre cum e, cum trebuie sa procedez, vreau sa ma duc si nu stiu daca este bine sau nu!happy Dau funda, Va multumesc.

Răspuns Câştigător
evenso
| evenso a răspuns:

Categoric CONTRA!
Occidentul vinde la greu aparatele solare balcanilor pentru ca si-au dat seama ca nu e sanatos.
De la imbatrinirea precoce a pielii pana la cancer de piele si alte accidente ce se pot petrece la solar.

http://www.youtube.com/watch?v=QvbJJMdoeHs

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Laugh25 a răspuns:

CONTRA clar!
Nu am mers niciodata acolo si nici obligatalaughing nu am sa ma duc
Te distrugi pe tine si pielea ta daca faci asa ceva
de ce ai merge acum? vine caldura si poti sa te bronzezi si asa(la soare)
te distruge solarul, Nu este sanatos chiar deloc, de ce ar vrea cineva sa se bronzeze si sa se faca neagra stiind ca este periculos
mai ales daca ai piele sensibila, poti face cancer imediat
Si sincer nu vad niciun un pro la solartonguehappy
sper ca ai sa iei o decizie cat mai normalatongue
funda?

| Sunshineeeeeeee explică:

Va multumesc tuturor pentru pareri. In concluzie nu ma voi duce la solar! :*