| BeInnocent a întrebat:

Produsele de la Oriflame sunt de calitate? Tocmai mi-ai comandat un fond te ten giordani sau ceva de genu + pensula de intins fondul si perie de sprancenebig grin

3 răspunsuri:
| LolaLollita a răspuns:

Chiar am acest fond de ten. Este bun, insa la mine sta pe raft de vreo 2 ani de zile, ca nu mai folosesclaughing

| PangeeaRogvaiv a răspuns:

Sunt foarte bune, mai ales fondul de ten, l-am inecercat si eu si am fost foarte multumita.

| AAnka a răspuns:

Produsele de la Oriflame sunt foarte bunehappy. Mai ales fondul de ten. Si eu il folosesc si e superbig grin