| mirela_1694 a întrebat:

Cum vi se pare fondul de ten de la oriflame giordanni gold. acela la 25 lei? dar pensula pentru fond de ten si pensula evantai? mersii:*

3 răspunsuri:
| anutza a răspuns:

Cand vrei sa stii mai multe pareri despre un produs, iti recomand poti intra pe oriflame.ro, in dreapta sus scrii codul si dai enter, o sa vezi acolo toate comentariile.
Fondul de ten este foarte bun, poti avea incredere si pensula e ok, am vazut-o dar nu am folosit-o

| ccriss a răspuns:

Ii ft bun folosestel cu incredere

| JustDareToDream a răspuns:

Este foarte bun fondul de ten. La Oriflame poti fi Client Direct - comanzi produse pentru tine, cand vrei si in ce cantitati vrei si asta CU REDUCERE! Detalii la me_oriflame@yahoo.com.