| pikachu_2662 a întrebat:

Pt fete: Daca folosesc crema depilatoare Farmec pentru zone sensibile. si anume in zona mustata, iar apoi folosesc fond de ten pentru a acoperi roseata. Exista vreun risc? astept pareri.

4 răspunsuri:
| Bojthe a răspuns:

Da normal ca exista locul acela trebuie sa se usuce iar tu pui peste el ceva. Exista un riscfoarte mare sa faci o folicilita urata asa ca mai bine nu pa pa sper ca te-am ajutat happy o zi buna

| yumeee a răspuns:

Băi, nu fă prostia asta, peste 1 an o să îţi crească mustaţă ca băieţilor straight face.
În primul rând nu-mi pot explica ce mustaţă poţi să ai tu, ca fată, de trebuie să te epilezi, dar dacă chiar ai, fă-o cu ceară.

| Andruza a răspuns:

Pai dupa o sa iti creasca mustata ca la barbati
Foloseste mai bine ceara, benzi de ceara sau penseta
Cu crema e ca si cum te-ai da cu crema de ras
Parerea mea
Take care

| Scumpy90 a răspuns:

Mai, riscuri foarte mari nu sunt, dar e bine sa lasi asa si sa iti dai cu o crema hidratanta dupa... dar daca tu folosesti fondul de ten imediat, risti sa te iriti ma rau :*

pup