| razispeed a întrebat:

Pt fete: va plac baieti cu parul mare?

31 răspunsuri:
| cretzufinish a răspuns:

Mare unde? laughing Glumesc
Nu am nimic cu ei, numai ca mie nu-mi place ca un baiat sa aiba parul lung. Mi se pare mai "feminin" asa. E doar o parere.winking

| Sara2 a răspuns:

Da, imi plac la nebunie baietii cu parul lung

| Irina a răspuns:

Nu, ar fi ca si cum mi-ar face concurenta iar pe langa asta, nu mi se pare masculin.

| Supradoza.De.Vise.Interzise a răspuns:

Imi plac baietii care au un par mare, ingrijit si le sta bine tongue.Si imi mai plac si baietii cu coditza :X.

| nathalie a răspuns:

Da... da nu foarte mare...mediubig grin

| dya_4589 a răspuns:

Si sa ne sfatuim ce produse de hairstyling sa folosim laughing clar: NU! Eu sunt fata, deci eu sunt aia cu plete in relatie :-pe

| Mitss a răspuns:

Si da si nu.Depinde cum ii sta cu parul lung. Daca ii sta bine dc nu.pana acum baieti cu parul scurt si tepi m-au dat mereu pe spate, am o slabicine pentru ei, dar orice e bine venittongue

| Kidd a răspuns:

Uuuh :x Da =p~. J`adore :X:X Par lunga pana in umeri:)). Gen http://www.google.ro/......tp?/imgres 600&um=1&itbs=1&iact=rc&dur=355&oei=Tt5vTI7SD4XLswa-j-25Bg&esq=2&page=2&ndsp=25&ved=1t:429, r:18, s:25&tx=33&ty=79&biw=1012&bih=712 Depinde si cum ii sta intr`adevar :D.

| daniDeeDee a răspuns:

Depinde unde.

| larrii a răspuns:

Hmm... sa nu fie exagerat de lung. mie imi place ca pot sa ma joc in parul lui laughing

Răspuns utilizator avertizat
| sweety_1169 a răspuns:

Nu, nu mi se par destul de masculini cu parul lung:d

| sweety_1169 a răspuns:

Nu, nu mi se par destul de masculini cu par lung:d

| zuly a răspuns:

DA. Pletosii sunt cei mai sexy barbati! :X

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Nu.

| georgiana a răspuns:

Asa ca tine? pai da.

| fsdfdsfdsf a răspuns:

Daca'i dragut' nu conteaza' lungimea parului :d

| gianinutza a răspuns:

Nuuuuuuuuuu

| natalia_2288 a răspuns:

Nu prea, doar daca ai o vrezura modesta.

| BaddieBae a răspuns:

Depinde de stil. Dar tie ti-ar sta bine cu parul nu foarte lung, drept si breton pe o parte happy. Sper ca te-am ajutat.

| BaddieBae a răspuns:

Cel putin asa mi-ar place mie sa arate un baiathappy.

Răspuns utilizator avertizat
| any_1988 a răspuns:

Daca nu e foarte lung DA.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Întortochiată întrebare...
Dacă știe să se respecte, știe el ce și cum...
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Categoric da, toti barbatii din viata mea au avut parul foarte lung, fratele, sotul si cei doi baieti ai mei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna happy
Da normal ca da. Desi... ce mai conteaza parul, atunci cand te simi atrasa de persoana respectiva, me personal, imi plac baietii cu parul putin mai lung, asta da spre ceva mai extravagant, ceea ce mie mi place mult, dar acum neah... toate fetele au gustur diferte, nu poti sa le ceri tuturor sa le placa. Asa cum vezi deja parerile sunt impartite. Nu trebuie sa iti schimbi aspectul, doar pentru ca unor tipe nu le place.
Da... stiu ca m-am abatut de la subject, asa ca dau raspuns concret : "Da"
Mult succes.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Clar da. prietenul meu are parul mare, si arata asa bine love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Logic ca da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da imi place parul scurt parul lung e de bulangereala o dam pe lesbi? par ras rullez

| Rizel a răspuns:

Da