| maria4567 a întrebat:

Baieti va plac fete cu parul negru?

6 răspunsuri:
| Rockart a răspuns:

Bună! Fiecare are gusturile sale.Şi nu trebuie să te chinui să pari ceva ce nu eşti... cine te place, te place aşa cum eşti.Nu contează culoarea părului, a ochilor sau cât porţi la pantof.Fii serioasă!

| ionutzul31 a răspuns:

Cele mai superultragigahectaminunabile sunt cele cu parul negru. Funda? big grin

| geologul a răspuns:

Toatele fetele sunt frumoase daca mai sunt si ca sarea si piperul si mai bune laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu prefer blondele pentru ca viata-mi pare destul de neagra.