| Andruta04 a întrebat:

Puteti sa ii spuneti ce produse Balea va plac? As vrea sa le incerc!

Răspuns Câştigător
| AutumnDay a răspuns:

Imi place intrebarea asta big grin
Gelurile de dus sunt excelente! Miros foarte bine, curata la fel de bine si sunt super ieftine, 5-5.5 lei. La fel si sapunurile lichide, pe care le ador.
Am mai incercat cateva masti de fata pliculet, sunt cam 3-5 lei, depinde de fiecare. Cea cu argila si zinc am folosit-o recent si mi-a placut mult. La fel si plasturii pentru extragerea punctelor negre de pe nas, ieftini si bunicei(Costa cam 6 lei).

1 răspuns:
| EllaMk a răspuns:

Produsele Balea sunt de obicei mai ieftine decat altele de firma. De ce?
Pentru ca nu sunt la fel de bune ca si cele de la Syoss de exemplu. Eu am incercat tratamente pentr par cu astfel de produse si o crema de corp, insa nu am fost incantata, asa ca nu recomand firma.