| Hardy2000 a întrebat:

Puteti sa imi dati un model de creasta mai discreta, adica sa nu iasa chiar asa in evidenta si nu vreau pe laturi sa fie tuns foarte scurt.Dau funda la cel mai bun model

5 răspunsuri:
| Bubutita a răspuns:

Https://www.google.ro/......ps?/search

https://www.google.ro/......ps?/search

Mie imi plac astea la baieti, se poarta foarte mult tunsorile astea.:*:*Pup

| SimpluAndrei a răspuns:

Iti zic eu o creasta misto si eu si un coleg ne facem asa Iei gel foarte putin pe aratator si pe inelar de la fiecare mana si dai usor iti aranjezi cum vrei tu

| Shar0nSpitz a răspuns:

Https://www.google.ro/......ps?/search CAm asa,eu stiu ca am un frate mai mare, el isi face parul cu placa, si guma de par, il faci cu place, apoi pui putina guma pe degete si ti-l ridici in sus..guma ceea se modeleaza atunci cum vrei tu apoi se intareste!:*Sper ca te-am ajutat!:):*