| IoNeLaLoVe a întrebat:

Puteti sa imi spuneti si mie niste coafuri pentru scoala eu am parul exact ca a lui meghan martin(tess)din camp rock 1! multumesc!(funda)!

Răspuns Câştigător
| gHelena a răspuns:

Din cate imi dau seama din imagine, parul tau are o lungime medie. Iti recomand cocurile, buclele, impletiturile. Inspira-te de aici: http://www.divahair.ro/frumusete/coafuri_si_tunsori. Ai grija de tine.

1 răspuns:
| EmotionalKoma a răspuns:

Pa poti sa te tunzi ca ea in camp rock 2 si sa-ti indrepti parulhappy