| andra4u a întrebat:

Recomandati-mi o placa buna pentru indreptat parul.

4 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Si eu vroiam sa-ti recomand Remington Pearl dar mi-a luat-o Carmen_1731 inainte.Chiar e cea mai buna, pe mine m-a plouat in cap si nu mi s-a stricat parul. Cele de la Philips, pe langa ca sunt scumpe, nu sunt de calitate si se strica foarte repede.Sa iti iei Remington pearl si iti garantez ca nu vei regreta!

| kitten95 a răspuns:

Http://www.emag.ro/......E3YT7BBBM/ - asta e cea mai buna. am cumparat o gramada de placi si la asta m`am oprit. o am de multa vreme si merge foarte bine. e scumpa, dar merita toti banii. eu am parul des, gros si foarte neascultator. placa asta il pune la respect.o dau la 190 de grade, imi intind putin varfurile si sta perfect 2-3 zile. daca il intind sectionandu`l si facandu`l suvita cu suvita imi sta si o saptamana. e cea mai buna. bag mana in foc pentru ea:))

| simonafrumoasa a răspuns:

Si eu iti recomand placa de par Philips e cea mai buna, dupa mine la mine a mers perfect.

| GOLD99 a răspuns:

Cele mai bune plăci de par sunt de la Philips deoarece nimeni nu face chinezării de acest fel. Toate sunt de calitate. Eu am placă de par de la Philips de cativa ani si nu s-a stricat.