| DanYelA13 a întrebat:

Remington sleek and curl sau Remington s9500 justificati happy
dau fundoi laughing):*

Răspuns Câştigător
| AllyM a răspuns:

Eu am Remington Sleek&Curl si este super. Inafara de faptul ca este foarte subtire si se face foarte rapid orice coafura doresti, inclusiv bucle, primesti si un CD cu o gramada de coafuri unde te invata exact cum sa le faci. Sunt foarte multumita de ea! Daca ai parul ondulat cum il am si eu in maxim 5 minute este intins perfect. Sper sa te ajute si pe tine, in caz ca o vei lua :*!