| AndyCrimson a întrebat:

Rockeri brasoveni, am nevoie de ajutor! M-am mutat in Brasov de cateva saptamani si as vrea sa stiu unde pot gasi magazine cu haine mai ok. Gen tricouri negre, preferabil cu nume de trupe pe ele, accesorii(curele, bratari cu tinte, inele, etc). Stiu cat de cat Brasovul, deci nu trebuie sa va bateti prea tare capul ca sa imi explicati. Multumesc mult!

1 răspuns:
| drhotzu a răspuns:

Nu stau in Brasov... dar ai incercat gen sa cauti pe google?