| florinuka a întrebat:

Heyy TPU imi dat si mie link-uri de unde pot cumpara accesorii gen cercei, lantisoare, bratari, inele fara haine genti posete curele dar sa fie si foarte ieftine pentru cele mai bune dau si FUNDOi! big grin

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Cele mai bune sunt cele care le vezi în magazin, pe net pot diferi ca și preț/calitate.
http://www.ebiju.eu/promotii/promotie-vara2013.html
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Https://www.facebook.com/SuperSimoBoutique aici gasesti la preturi mici si se fac si pe comanda, cum vrei tu

| oanaro a răspuns:

Gasesti la link-ul de mai jos haine, incaltaminte si accesorii de firma (noi si sh) - Zara, Bershka, BSB, Bvlgari, D&G, Esprit, Fishbone, Foggy, Miss Sixty, Motivi, Lee Cooper, Stradivarius, Yokko, Pull&Bear, Only, Tally Weijl, Jennyfer's, Gap, Donna M, Atmosphere, Diesel...etc. Preturile sunt foarte mici.