| BelleDy a întrebat:

Sa presupunem ca unei fete ii sta bine cu orice culoare de par, care este totusi cea mai sexy culoare? Roscat, saten, blond sau brunet?

15 răspunsuri:
| Sara2 a răspuns:

Uite o pers, laurei cosoi ii sta bine orice culoare de par priveste
e dulcica oricum
http://www.google.ro/......tp?/imgres

| AlexandraHNY a răspuns:

Ciocolata cu suvite saten deschis spre blond.foarte dese suvitele..gen jessica alba.sunt senzuale si finute in acelasi timp..nici binecunoscutul blond pe pity, nici brunetul de cocalareasa pe care il adopta majoritateapt a scapa de vopsitul la luna si astea ca ala oricum numai iese din par.

| BombonicaXD a răspuns:

Saten si blond-super sexy!

| scully a răspuns:

Roscat.

| Roxin a răspuns:

Mie imi plac brunetele.Combinat cu ceva rosu ca vestimentatie, e super hot.Si par ondulathappyO seara placutahappy

| Kyrie a răspuns:

Blond si suvite albe si ochi galbeni-verzui

sau

Saten cu suvite albe si ochii verzihee hee

| BellaKiოNana a răspuns:

Bruneethappy

| Veme a răspuns:

Frustul, asteptatul si nesofisticatul BLOND.

| alxp a răspuns:

,, frumusetea sta in ochii privitorului" zice o vorba asa ca depinde de fiecare. eu personal prefer brunet.

| XanderLightBow a răspuns:

Blond capsuna ( e un roscat foarte blond )

| TechnoCocktail a răspuns:

Blond. [ Parere personala ]winking

| Devonys a răspuns:

Negru

| cupru a răspuns:

Dupa mine blondul e cea mai tare culoare de par (daca e ondulat ii sta si mai bine). Roscatele arata si ele frumos.Brunetele... le vezi peste tot. happy

| catalinutssu a răspuns:

Brunet.

| alcapone98 a răspuns:

Blond este cea mai sexy culoare de par pentru barbati