| Seline a întrebat:

Ce nuanta de par te defineste?(blond, brunet, saten, roscat etc)

13 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Brunet.

| Cryssy a răspuns:

Brunet.

| Psihoyounger a răspuns:

Saten

Cand am fost mic am fost blond, dar s-a inchis parul.

Psihoyounger

| georgiana a răspuns:

Buna! Culoarea mea naturala este saten deschis.
Am fost vopsita si blonda si roscata.Cand eram in generala, mama mi-a dat cu putin negru, ca sa vada cum imi sta(experimente pe capul meu laughing
In prezent am revenit la culoarea mea naturala sau ceva apropiat de ea.by

| Aliyaa a răspuns:

Brunetlove struck ca asa e parul meu natural cret si brunetlove strucklove struck

| Brigitta a răspuns:

Nu stiu cum m-ar putea defini vreo culoare de par big grin
Imi schimb culoarea rar, dupa cum imi place.
Natural sunt bruneta. Am fost si satena, roscat. Acuma am o culoare blond inchis happy

| antonia09 a răspuns:

Buna,
Eu sunt satena din nastere, dar am fost si roscata.
NU conteaza culoarea pe care parul tau o are atata timp cat te simti bine in corpul tau.
Cu bine,

| Adolescentul a răspuns:

Salutytongue pai din momen ce sunt brunetbig grin si brunet am parul normal ca acela ma definestebig grin

| I.Love.Football a răspuns:

Cel mai bine imi sta blondina big grin (am avut si suvite roz, portocalii, violet...tot curcubeul laughing, dar tot blondul ramane baza).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
În prezent șaten, pe viitor și roșcat.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt satena cu unele suvite putin mai deschise. mentionez ca nu m-am vopsit niciodata. m-ar tenta o data in viata sa incerc altceva happy

| astrolutza a răspuns:

Am fost blonda natural. apoi roscatica.de un an si ceva bruneta...pe 23 voi fi blonda cu nuante rosiatice:X:X:X ultima clar ma va prinde de minune la ai mei verzi ochisori big grin

| cristilacri a răspuns:

Saten inchis Sepotriveste perfect cu personalitatea mea.