| marya a întrebat:

Sa va cer un sfat:am o bluza lunga si azi vreau sa o iau cu o pereche de pantaloni scurti albi doar ca din perechea de pantaloni se vede doar unsfert mie imi place voi ce spineti?

Răspuns Câştigător
| T30D0RA a răspuns:

Da, se poarta si asa si cu o pereche de sandale.

7 răspunsuri:
| Crs a răspuns:

Ar merge bine cred cu o pereche de jeansi scurti gen : http://www.femeia.ro/&files/charts/galerie_femeia/blugi-thumb-425-0-18.jpg si o bluzita care vine jos mai larga

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Mie imi placebig grin
Deci te poti imbraca asabig grin

| cristina a răspuns:

Da si mie
mie una chiar imi place
si eu port asawinking

| Bebis...₣ẹbℓẹŧsea Įu' Sasuke:> a răspuns:

Mie imi place:X si eu le-am combinat asa si mi se pare ca vine foarte binehappy

| byoana a răspuns:

Nu arata bine sa stii eu zic sa iti iei bluza cu o pereche de pantaloni treisfert negri care stau mai stransi pe tine.
te pup.BAfta!

| aLaLa a răspuns:

O. daa! Si mie imi plac astfel de combinatii.Nu are nimic daca se vede doar un sfert din pantaloni. Pot sa nu se vada deloc. Imbracate asa, vei fii cool si trendy. big grin

| Mariidc a răspuns:

Pai sta frumos.parerea mea