| dydy08 a întrebat:

Sa zicem ca este o petrecere cu costume in ce sa ma costumez

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Intr-un costum mai apropiat care se potriveste cu petrecerea, sa fie similar in culori cam asa ceva...

| yumeee a răspuns:

într-o rudă de salambig grin

| MikyMi a răspuns:

In pisicuta neagrawinking

| Cher22 a răspuns:

Sunt multe optiuni te poti imbraca in costume care exprima bunatate, tristete, urat happy etc.
Depinde de ce personalitate ai daca esti fericita mai tot timpul ai putea in printesa daca esti mai emo ...nu stiu regina noptii happy

Fundaa?

| Eyshan a răspuns:

Ai putea sa te imbraci intr-un costum de zombie, pirat, ceva indraznet si de care sa nu mai aiba nimeni, diavolita, vrajitoare, schelet, vampir

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In-tro fata pirat cu o rochie alba si corset negru si ca sa nu de recunoasca cineva o masca cu pene negre si o palarie de pirat

eu am una e minunata!

| theolina_8006 a răspuns:

Poti sa te costumezi in pisica, tinker bell, fluture...cauta ceva trasnit, diferit.sa nu fie ceva banal, gen *printesa*.