| Villy0po a întrebat:

Sal all ...am 13 ani, baiat, cine stie o agentie de fotomodele care m`ar accepta? URGENT! dau funda x. sunt din Tg-jiu

6 răspunsuri:
| R_8074 a răspuns:

Fotomodele? rolling on the floor) Pleaca ma de-aici, ce sa faca cu un papa lapte? Nici fete nu accepta de la varsta asta, sau poate daca vrei sa faci reclama la suzete laughing

| Majj a răspuns:

Ia uite care e grija URGENTA a puradelului. Du-te ma la scoala, invata alfabetul si lasa teribilismele

| EuTeIubescMult a răspuns:

Buna eu sunt fata si am 14 aniihappy la mine in bucuresti s-a dat preselectie si mau acceptat si voi continua :X cu agentia. Cauta pe net eu asa yam gasit poti gasi si uh foarte usor...

| FluGg a răspuns:

Doua puncte paranteza rotunda x2

Răspuns utilizator avertizat
| tavi_9061 a răspuns:

Eu zic sa ai rabdare ai doar 13 ani ce rost are sa-ti strici viata cu asa ceva? mai bine asteapta poate apare o portita sa ajungi ceva mai bun decat un fotomodel(nu stiu nici o agentie)