| kamy01 a întrebat:

As vrea sa-mi fac si eu o taietura pe spranceana cum are Adrian cristea, si nu inteleg pe ce parte sa face multi am vazut pe dreapta multi pe stanga gen alex velea? >FUNDA

6 răspunsuri:
| HolyPotato a răspuns:

Auzi, o spun ca fapt divers, poate te intereseaza parerea unei fete: de ce ai vrea asa ceva?! Ar trebui sa gasesti exemple mai pozitive de urmat (da, stiu, in Romania e mai greu)
Nu inteleg, voua baietilor, la ce trebuie pensat si alte porcarii (ca astfel de taieturi in sprancene) cand aratati perfect fiind voi insiva?

| MaskOfSanity a răspuns:

Altă chestie "la modă", menită să te facă să arăţi a cocalar. Fă-ţi pe ambele, ca să fii cu adevărat penibil.

| AndreiBolos a răspuns:

Renunta la idee tinere. Sunt deja multi cocalari in Romania, chiar nu mai vrem.

| RoyalLuxury a răspuns:

De cand Adrian Cristea si Alex Velea sunt un exemplu de urmat? Succesul lor se datoreaza altor factori in nici un caz aspectului fizic. Daca vrei sa iesi in evidenta in societate, o poti face prin alte lucruri originale. Faptul ca te automutilezi nu te face mai cool ci doar scoate in evidenta cat de ieftin poti fi. Nu stiu de unde este moda asta dar eu unul cand vad un astfel de specimen pe strada nu fac altceva decat sa ma intreb de unde atata prostie. Poti atrage doar mila celor din jur in nici un caz respectul sau o gramada de femei la picioarele tale. Fail.

| kamy01 explică:

A zis cineva ca vreau sa urmesc exp pe cineva? sau dormiti? am int in ce parte se face? atat tot. ce dracul vb de cocalarism.

| Domiy a răspuns:

E O prostie sa iti faci asa ceva, nu cred ca e bine nicicum, nu ai vazut cum arata Adrian Cristea!