| abracadabra_7763 a întrebat:

Sal la totihappy. Vreau sa ma tund dar nu stiu cum.am parul brunet de un negru ff inchis la culoare(natural)pana la jumatatea spatelui, ochii albastri si tenul ff deschis.Acum sunt filata si cu breton intr-o parte, dar as vrea sa schimb.happyImi puteti da niste imagini cu niste idei?happyfunda la tunsoarea care imi va place mai multtongue.

Răspuns Câştigător
| gHelena a răspuns:

Buna! Draga mea, o schimbare de look este binevenita oricand, de aceea este recomandat sa fie una inspirata. Din cate ne spui, imi dau seama ca ai o frumusete naturala aparte si e bine sa profiti de ea. Pentru idei de coafuri in trend si sfaturi legate de ingrijirea parului iti recomand siteul www.divahair.ro, sectiunea "frumusete". Spor in toate sa ai!