| CRISTIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII a întrebat:

Sal TPU vreau sa imi spuneti daca va place tinuta mea din prima zi de liceu:in primul rand niste blugi albastru inchis aproape negri cu o geaca de vinilin bleu-marin inchis o pereche de pantofi sport bleu marin si un tricou roz sau verde ce parere aveti big grin?

6 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Daca tricoul mai e si neon, e clar, o sa arati groaznic.

| MisFit20 a răspuns:

Pentru tricou alege verde(sper ca nu e fosforescent, incadescent, orbitoro-mutilator), daca e cald renunta la geaca, ceilalti vor crede ca o expui, pastreaza geaca pentru mai tarziu, daca e frig poti sa o porti.In general oke tinuta. Ai grija cum iti faci parulwinking. Keep Safe.

| Faruece a răspuns:

Tricou verde sa fie, in prima zi nu vrei sa sochezi prea mult.Totusi e superb cum te duci, mult noroc la liceu!

| ILoveMusic25 a răspuns:

Sincer... Nu prea imi place... big grin

| XComedyX a răspuns:

Tricou roz? vrei sa te ia aia la bataie ma?laughing)

| CRISTIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII explică (pentru XComedyX):

N-am nevoie de comm-uri de la baieti care cred ca roz e culoare de gay si din astea rozul e la moda la baieti waiting