| lololilidee a întrebat:

Vreau sa-mi iau o placa deindraptat parul si nu stiu de care. Va rog se ma ajutati. Sami spuneti care fel de placi sunt bune si care nu, cum ar tebui sa fie placa ( din ceramica, teflon etc. ), de care aveti si daca sunteti multumiti de ea. Si ce inseamna la o placa Tratament cu ioni (e absolut necesar ca sa numi arda parul)?

Răspuns Câştigător
| Bebelushaaː a răspuns:

Buna happy
eu am placa de la Remington si sincer e foarte buna, tine parul indreptat destul de mult timp, si nu il arde atat de mult cum fac altelewinking.
pup :*

3 răspunsuri:
| Barajag a răspuns:

Cea mai buna este placa Remington (iti poti intinde si totodata iti poti face si bucle), asta bineinteles daca ai posibilitati financiare.Bafta!

| Freaky a răspuns:

Din ceramica ar fi de preferat : Remington este cea mai buna.Eu am BlueSky, e din teflon, dar nu'mi arde parul deloc si este chiar ciudat happy

| angelo200 a răspuns:

Pai eu cred cu cat mai scump la pret cu atat mai bun
acum vezi si tu intrebai pe cei de la magazin sau intreaba un stilist