| fluturascazut a întrebat:

fetelor e bine sa ma fac cu placa de ceramica de la rowenta? Eu ma fac de 2 ori pe saptaman si nu stiu daca e bine ...adica sa nu se arda parul...sadspuneti-mi si mie niste masti pentru par sau ceva care ajuta sa nu se mai arda asa rau parul mersi love struck FUNDA :*

1 răspuns:
| Rockart a răspuns:

Bună! Placa de ceramică nu dăunează chiar atât de mult, iar faptul că o foloseşti de două ori pe săptămână nu cred că îţi va arde părul(nu foarte tare). Sunt nişte tratamente(se găsesc şi în Carrefour) care protejează părul şi nu-l arde.