| andreutsza98_1500 a întrebat:

Sall all! vreau si eu sa stiu de unde pot gasi o pereche de poante...ale mele mi s-au rupt si pe ele le-am primit din germania...pls all puteti sa imi spuneti de unde le pot gasi si cam cat costa? mersi mult funda

Răspuns Câştigător
| CARMENCITA a răspuns:

Daca esti din Bucuresti este un magazin langa Circ inainte de Perla unde au rochite de balet, etc.nu stiu sigur daca au poante, dar poti incerca. Poti cumpara si de pe internet pe http://balerines.ro sau poate gasesti pe shopmania.ro.Ideal ar fi sa le cumperi de la un magazin ca sa le probezi.Costa in jur de 100 Roni, chiar si mai mult, depinde din ce sunt facute si depinde de calitate.Ai putea sa le intrebi si pe colegele tale de unde isi cumpara sau pe profesoara de balet.Iti urez succes sa gasesti!

1 răspuns:
| 1234rrr a răspuns:

Daca esti din Bucuresti, cauta in Decathlon Militari sau in cel din Berceni. Au sigur, dar nu stiu cat costa.