| anonim_4396 a întrebat:

Sall! Ati testat nivea pure effect all-in-1 extra deep cleaning? Este bun? Se vad rezultate?

3 răspunsuri:
| laura23 a răspuns:

Colega mea de camera are si e destul de bun, l-am incercat si eu, iti face un ten super catifelat si dispar punctele hegre

| Ahlexxa a răspuns:

Da,am incercat si eu odata... din pacate niciun rezultat sad Tot cremele naturiste sunt cele mai bune.din plante! Incearca la plafar, sau ceva homemade. poate o masca ceva. Sper ca te-am ajutat! Succes happy

| mihairacu a răspuns:

Da.vei vedea rezultate foarte bune.La absolut orice joc.